Mezoterapia bezigłowaMezoterapia bezigłowa jest to nowoczesny, nieinwazyjny system odmładzania skóry. To sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień.
Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej.

Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne.

Jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym. Pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty poprawy stanu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom inwazyjnym, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, obrzęki, siniaki.

Wskazania:

» regeneracja skóry oraz poprawa jej struktury
» poprawa jędrności i kolorytu
» redukcja drobnych zmarszczek
» podniesienie owalu twarzy
» doskonałe nawilżenie i rewitalizacja

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat z substancjami aktywnymi, dostosowany do potrzeb skóry pacjenta.

Koktajle do mezoterapii:

» Przeciwzmarszczkowy o działaniu botoksopodobnym z argireliną lub krzemem organicznym, dający efekt spłycenia zmarszczek mimicznych, odmłodzenia i napięcia skóry.
» Nawilżający koktajl z kolagenem i/lub kwasem hialuronowym, dający efekt ujędrnienia, silnego nawilżenia i wygładzenia cery, wypełnienia bruzd i zmarszczek.
» Witaminowy koktajl o wysokim stężeniu witamin A,C,E ,o właściwościach stymulujących regenerację skóry. Wit. C ma działanie silnie rozjaśniające i rozświetlające.
» Antycelullitowy koktajl z L­karnityną, kofeiną, krzemem organicznym o działaniu redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit.

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, całkowicie bezinwazyjnym i bezbolesnym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.

W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień czy stanów zapalnych.

Długość zabiegu zależy od obszaru skóry, do którego dostarczane są substancje aktywne. Zabieg trwa ok. 30­-40 minut.

Częstotliwość:

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii od 5 do 10 zabiegów, raz w tygodniu.

Przeciwwskazania:

» ciąża, karmienie piersią
» metalowe elementy w ciele,
» choroby serca,
» rozrusznik serca,
» choroby żył,
» epilepsja,
» nadwrażliwość skóry, stany zapalne, trądzik

 

Udostępnij na Facebook