DermomasażDermomasaż to nowoczesny zabieg, polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez dwie rolki.

Dermomasaż (masaż leczniczy) usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki. Zabiegi ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki.

Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem, rozstępami oraz ujędrnia ciało. Oprócz zabiegów terapeutycznych i estetycznych, masaż znajduje swoje zastosowanie w terapii opóźniającej starzenie. Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem: utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiany konturów są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka, odbudowę struktury kolagenowej i elastyny.
Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask. Zauważalne zmniejszanie cellulitu osiąga się już po 2 zabiegu.
Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta.
Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1 – 3 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi.

Wskazania :

» redukcja cellulitu
» redukcja lokalnych otłuszczeń
» redukcja rozstępów
» usuwanie blizn
» usprawnienie przepływu limfy
» ujędrnianie skóry 
» likwidacja efektu ” ciężkich nóg”
» redukcja tkanki tłuszczowej
» modelowanie sylwetki
» eliminacja toksyn
» poprawa wyglądu nóg, brzucha, pośladków

Przeciwwskazania :

» nowotwory
» bardzo wrażliwa skóra
» zakrzepowe zapalenie żył, leczenie antykoagulantami
» skłonności do żylaków,
» poważne choroby serca
» hemofilia
» narośla
» pękające naczynka
» miejscowe zapalenie skóry
» infekcje i zapalenia skóry
» ciąża
» choroby zakaźne
» bielactwo
» liposukcja ( do 6 m-cy po zabiegu)
» miejscowe przeciwwskazania : przepuklina, naczyniak, tłuszczak, bolesna żylaki

Udostępnij na Facebook