Fale Radiowe RF & PielęgnacjaZabieg z użyciem fal radiowych (RF) to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Przy pomocy radio frekwencji możemy osiągnąć podobny efekt, jaki dają nam nieprzyjemne i bolesne zabiegi medycyny estetycznej. Nie bez powodu często nazywana jest „liftingiem bez skalpela”.

Na czym polega zabieg?

Skóra naświetlana jest wiązką fal radiowych, które docierając do jej wnętrza zamieniają się w ciepło. Intensywne ogrzanie fibroblastów (nawet do 60 stopni) – komórek skóry zajmujących się produkcją kolagenu i elastyny, oznaczając znaczne pobudzenie ich aktywności. Fibroblasty zaczynają wytwarzać dużo więcej włókien, co skutkuje wygładzeniem istniejących zmarszczek, poprawą jędrności i elastyczności skóry, a także zapobiega powstawaniu kolejnych nierówności.

Po serii zabiegów radio frekwencji skóra wygląda o kilka lat młodziej.

Należy pamiętać, że metoda nie daje natychmiastowych efektów. Skóra musi przecież zdążyć wyprodukować brakującą ilość substancji niezbędnych do przywrócenia prawidłowej struktury. Pierwsze rezultaty widoczne są już po kilku tygodniach. Należy wykonać serię zabiegów dla maksymalnego i trwałego efektu.


Wskazania:

» zmarszczki w okolicy oczu,
» zmniejszanie tzw. worków pod oczami,


Przeciwwskazania:

» rozrusznik serca
» metalowe implantay w okolicy poddawanej zabiegowi,
» aktywne infekcje bakteryjne wirusowe i grzybicze (opryszczka)
» chorobach nowotworowe
»  ciąża i karmienie piersią.

 

Zabieg rozjaśniający cienie pod oczami / +  RF        ( 45 min. )             110 zł


 

Udostępnij na Facebook