PedicurePedicure klasyczny 

Jest to zabieg polegający na nadaniu płytce pożądanego kształtu, wycięciu lub odsunięciu skórek oraz pomalowaniu płytki paznokcia na wybrany przez klientkę kolor. 
Dodatkowo za pomocą frezarki opracowana jest podeszwa stopy, usuwany zgrubiały naskórek, a skóra stóp nawilżana jest specjalistycznym kremem.


Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to idealny zabieg dla osób ceniących sobie długotrwały efekt pięknych, mocnych i naturalnych paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Podczas zabiegu za pomocą frezarki opracowana jest podeszwa stopy, usuwany zgrubiały naskórek, a skóra stóp nawilżana jest specjalistycznym preparatem.

Pedicure podologiczny (medyczny)

Jest to  zabieg polegający na nadaniu płytce pożądanego kształtu, wycięciu lub odsunięciu skórek oraz pomalowaniu płytki paznokcia na wybrany przez klientkę kolor. 
Dodatkowo za pomocą frezarki opracowana jest podeszwa stopy, usuwany zgrubiały naskórek, modzele, odciski, nagniotki a skóra stóp nawilżana jest specjalistycznym preparatem - maska .

Pedicure spa  

Jest specjalistycznym zabiegiem kojąco-relaksującym. Charakteryzuje się wzbogaconą pielęgnacją stóp. Obejmuje usunięcie zrogowaceń i zgrubień, modelowanie paznokci, ponadto specjalny peeling ziarnisty stóp oraz głębokie nawilżanie poprzez zastosowanie maski i masażu. Odnawia i regeneruje, przywracając jednocześnie ulgę obolałym stopom. Pozwala zachować młodość stóp.
PIELĘGNACJA STÓP  - CENNIK 

Pedicure klasyczny    1,5 h  70 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem    1,5 h  80 zł 
Pedicure SPA    2 h  100 zł
Pedicure hybrydowy 2 h  110 zł 
Pedicure podologiczny (medyczny)     1,5 - 2 h    130 zł
Konsultacja podologiczna 50 zł 
Usuniecie 1 odciska, modzela  40 zł 
Regeneracja pekających pięt 50 zł 
Założenie klamry na wrastający paznokieć  150 zł 
Założenie tamponady  10 zł 
Pedicure Japoński    1,5 h     100 zł 
Malowanie bez pedicuru / frecch  30/40  zł
Lakier hybrydowy bez pedicure 50 zł
Wycięcie skórek 20 zł
Obcięcie paznokci  20 zł 
Zdobienie  10/30 zł 
Sciągnięcie  hybrydy, żelu  30 min  20/30 zł 

 

Udostępnij na Facebook