Mezoterapia igłowa
Mezoterapię stosuje się w celu odbudowy, odżywienia, nawilżenia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Zmniejsza objawy starzenia się skóry, takie jak zmarszczki w okół oczu, ust, na szyi i dekolcie, utraty elastyczności i napięcia, zwiotczenia.
Jest to doskonały sposób na zapobieganie starzenia się skóry, wypadania włosów i powstawania cellulitu. Polega na wstrzykiwaniu w skórę małych dawek substancji leczniczych.Wstrzykiwane substancje i preparaty to specjalne „koktajle” zawierające m.in.: witaminy, aminokwasy, koenzymy, minerały, oligoelementy, kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, peptydy biomimetyczne, kwasy nukleinowe, krzem, kofeina, L-karnityna. lub/i kwas hialuronowy nieusieciowany.Tak dostarczane substancje aktywne pobudzają procesy regeneracyjne w skórze. Poprawia się mikrokrążenie i metabolizm komórkowy. Fibroblasty zaczynają produkować nowe włókna kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje blaski i  jędrność.

Mezoterapia igłowa może być wykonywana przy pomocy igły i strzykawki lub specjalnego pistoletu.W gabinecie Joanna M pracuje na  inowacyjnym sprzęcie medycznym - Mozopistolecie Pistor Eliance.
Jego zaletą jest precyzyjnie regulowana ilość wprowadzanego koktajlu i kontrolowana głębokość wkłucia. - Bezpieczeństwo i precyzja :)

Kiedy można wykonać mezoterapię igłową?

W każdej porze roku, lato nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu, jednak po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych, basenu ani intensywnego wysiłku fizycznego przez okres około 5 dni.


Przygotowanie do zabiegu 

Przygotowanie przed zabiegiem wymaga, aby nie stosować kwasu acetylosalicylowego ani żadnych leków rozrzedzających krew. Przez tydzień przed zabiegiem można zastosować preparat zawierający witaminę K, aby uszczelnić naczynia krwionośne.
Nie jest to zabieg bardzo bolesny. Do mezoterapii wykorzystuję gotowe koktajle w ampułkach. Są one dobierane do rodzaju i natężenia problemów skórnych  Po zabiegu jeszcze przez 6-72 godziny mogą być widoczne zaczerwienienia, ewentualny obrzęk i ślady po wkłuciach. U niektórych osób pojawia się reakcja alergiczna, która także sama przechodzi. Jeśli igła natrafi na naczynie krwionośne, może powstać siniak, który także zniknie po jakimś czasie. Aby mezoterapia przyniosła pożądane efekty, należy powtórzyć ją kilkakrotnie, w odstępach 2-4-tygodniowych

Wskazania:

» profilaktyka przeciwstarzeniowa
» rewitalizacja skóry
» nawilżenie skóry, wyeliminowanie efektu zmęczonej, poszarzałej cery
» ujędrnianie skóry, również np. na dłoniach
» zmarszczki
» niewielkie przebarwienia i blizny potrądzikowe
» wypadanie włosów
» rozstępy
» cellulit


Zabieg wykonywany jest z zachowaniem pełnej sterylności z zasstosowaniem znieczulenia miejscowego -  (krem Emla).


czas: 1h
Ceny :

Twarz : 250-400 zł
Szyja , dekolt : 300-450 zł 
Twarz, szyja , dekolt : 350-600 zł 
Okolice oczu: 250 zł 


Ceny ustalone są indywidualnie w zalezności od iości i rodzaju  użytego preparatu.
Cena dotyczy jednego zabiegu.

 

Zdjęcia: 
Mezoterapia igłowa
Udostępnij na Facebook