Pedicure MenBardzo miły jest  fakt, ze coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach kosmetycznych.

Mężczyźni również maja ogromne problemy ze stopami mimo noszenia wygodniejszego obuwia, szerszego i na płaskim obcasie. Częstym problemem u mężczyzn jest nadmierna potliwość stóp, rogowacenie naskórka, powstawanie modzeli, odcisków i bolesne wrastanie paznokci.

Wykonując zabiegi pielęgnacyjne i odświeżające na stopy możemy zaradzić wielu dolegliwościom i zapobiec powstawaniu poważniejszych problemów.

Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki użyciu nowoczesnej frezarki do stóp jest to przyjemny i bezbolesny zabieg (zastosowanie frezarki to prawdziwy przełom w pielęgnacji stóp). Rozmaite frezy umożliwiają odpowiednie i bezpieczne wygładzenie skóry na stopach.

Pedicure leczniczy

Zabieg dla osób mających problemy ze stopami, np, nadmierna potliwość, modzele, odciski, pękające pięty itp.

Callus Peel 

Pedicure metodą CALLUS PEEL to pedicure wykonywany za pomocą zaawansowanych technologicznie substancji kosmetycznych. Składniki te z łatwością zmiękczają twardy zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze sobie radzą z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Zastosowane substancje działają w głębi naskórka dokładnie go rozpuszczając dzięki czemu stopy zachowują perfekcyjny wygląd na dłuższy czas niż po tradycyjnym pedicure.

Jest to to innowacyjny czteroetapowy zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure w bardzo szybkim czasie oraz bez moczenia stóp, używania omegi czy frezarki. 

Zabieg z użyciem Callus Peel jest bardzo higieniczny i bezpieczny, co ważne można stosować go również u kobiet w ciąży, karmiących piersią czy diabetyków. 

Metoda ta jest również świetnym dopełnieniem pedicure leczniczego.

Udostępnij na Facebook